• 1402/09/29 - 20:39
  • - تعداد بازدید: 194
  • - تعداد بازدیدکننده: 194
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree
تداوم هشدارهای آبفای خراسان شمالی نسبت به یخ زدگی کنتور مشترکان

تداوم هشدارهای آبفای خراسان شمالی نسبت به یخ زدگی کنتور مشترکان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: باتوجه به رسیدن به روزهای سرد و کاهش محسوس دمای هوا مراقب یخ زگی کنتور و انشعابات آب باشید.

به گزارش روابط عمومی  شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی، با برنامه ریزی های انجام شده و اطلاع رسانی های گسترده شرکت آب و فاضلاب استان قصد دارد، یخ زدگی کنتورها و انشعابات آب و خسارت های ناشی از آن را به حداقل برساند.

«رضا نعیمی»  مدیرعامل شرکت آبفای خراسان شمالی در ادامه ی این اطلاع رسانی ها، این بار میهمان تلفنی برنامه صبحگاهی یک فنجان چای شبکه استانی اترک بود و با هشدار به هم استانی ها گفت:  با توجه به برودت هوا در روزهای آینده، تمهیدات لازم را برای جلوگیری از یخ‌زدگی کنتور و ترکیدگی کنتور و انشعاب آب منازل خود به کار بگیرند.

وی  با اشاره به اینکه عایق‌بندی کنتور و لوله‌های آب‌رسانی در پیشگیری از یخ‌زدگی مؤثر است، افزود:  با قراردادن پشم‌شیشه، گونی کنفی و پوشال در محفظه کنتور و عایق کردن لوله‌های سطحی از یخ‌زدگی انشعابات و کنتور جلوگیری کنند.

نعیمی تاکید کرد: در صورت مشاهده یخ‌زدگی از حرارت دادن مستقیم و یا ریختن آب جوش روی کنتور و یا لوله‌های آب داخل ساختمان و یا برافروختن آتش در مجاورت شیرها و لوله‌های آب خودداری شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت بروز مشکل یخ‌زدگی با سامانه تلفنی ۱۲۲ شرکت آب و فاضلاب تماس بگیرند تا گروه‌های امدادی آبفا در کم‌ترین زمان ممکن به موضوع رسیدگی کنند.

  • گروه خبری : عمومی
  • کد خبر : 189
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

مشترکین خانگی شهری
مشترکین خانگی شهری

0

مشترکین غیرخانگی شهری
مشترکین غیرخانگی شهری

0

مشترکین خانگی روستایی
مشترکین خانگی روستایی

0

مشترکین غیر خانگی روستایی
مشترکین غیر خانگی روستایی

0